Jump to content

Forumo moderatorių rinkimų analizė


Recommended Posts

 • Administratorius

LIBERTYSTATE.LT
RINKIMŲ Į FORUMO MODERATORIŲ ANALIZĖ


🔵 Viso pildė - 2 ;
🟢 Priimtas - 1 ;
🔴 Atmestas - 1 ;

KANDIDATAS Į FORUMO MODERATORIŲ
@Con_Terezo

 • Anketa stipri, tačiau trūko to „aktyvumo“ įrodymo, kuo ir nusileidai savo varžovui. Šaunu, jog supranti moderatoriaus atliekamas pareigas, turi bendrą išprusimą ties forumo moderavimu, tačiau anketoje radome tavo minėtų pliusų, bet jie nebuvo pagrįsti rinkimų eigoje. Anketoje buvo daug vietų, kuriose pilstai iš tuščio į kiaurą, atrodo su siekiu padidinti anketos bendrąją apimtį. Laiške minėjai apie naujų idėjų įnešimą, tačiau jų tikėjomes rinkimų eigoje.

 

KANDIDATAS Į FORUMO MODERATORIŲ
@Tom_Keel

 • Anketa daug trumpesnė nei tavo varžovo, tačiau anketoje paminėjai aiškiai visas svarbiausias vietas, kuriomis ir vadovavomes analizuodami. Turi gan stiprų aktyvumą, o tai yra mums labai svarbu, kadangi kuomet forumas taps viena iš pagrindinių diskusijų vietų mūsų projekte (po serverio starto), tai reikalaus labai daug laiko ir užsispyrimo. Nustebino tavo idėjų kraitis, pastebėjome tavo didelę iniciatyvą ties projekto plėtra bediskutuojant mūsų „Discord“ serveryje apie įvairiausias serverio sistemas.

INFORMACIJA

 • Abudu esate stiprūs kandidatai, tačiau nusprendėme išrinkti tik vieną iš jūsų, kurį paskelbsime forumo moderatoriumi. Įvykus bendram administracijos pokalbyje, suvedėme taškus ir skelbiama naująjį forumo moderatorių @Tom_Keel ! 🥳
 • @Con_Terezo, jeigu naujasis moderatorius neišbus savo krėsle, ar pasitrauks, ar bus nušalintas - turi puikią progą perimti jo buvusį valdymą. Žinoma, iki to laiko turi būti aktyvus, pagrįsti savus pliusus, kuriuos minėjai laiške. 

 

Sveikiname naująjį forumo moderatorių ir linkime stiprybės, kantrybės !

 • Patinka 8
 • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti kituose tinklapiuose

ačiū už sveikinimus ir galimybę prisijungti prie projekto komandos. vis gi, visi dirbame link vieno ir to pačio dalyko - šio projekto startavimo, tad stengsiuosi į šį projektą įnešti kuo daugiau naujovių! jei turite man asmeninės, argumentuotos kritikos, visuomet galite ją man parašyti forumo asmenine žinute arba discord platformoje 🙂 

Link to comment
Pasidalinti kituose tinklapiuose

 • 2 weeks later...
 • 1 month later...

Prisijunk prie LIBERTYSTATE forumo diskusijų!

Gali komentuoti dabar ir užsiregistruoti vėliau. Jei jau turite forumo paskyrą, prisijunkite, jog galėtumėte komentuoti.
Dėmesio: Naujiems forumo dalyviams bus reikalingas moderatorių patvirtinimas, norint išvengti brukalo.

Svečias
Atsakyti...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą..   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo įterpta automatiškai.   Įterpti kaip paprastą nuorodą

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Dabar skaito   0 nariai

  • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
×
×
 • Sukurti naują...